Co vám můžeme nabídnout

V našem studiu se na vás těšíme při některé z nabízených terapií nebo při společných akcích, které probíhají pravidelně každý měsíc. Podívejte se na naši nabídku.

Masážní terapie Awakening

Masážní terapie Awakening je sjednocením a souhrnem nejúčinnějších masážních technik (např. masáže čínské tlakové, ayurvédské, lymfatické, akupresury, reflexní terapie, a dalších). Je výběrem a sjednocením účinných okruhů, které na sebe vzájemně reagují a propojují se na úrovní fyzické, mentální, emocionální, psychické i duchovní. Proto má tak dobré výsledky.
Díky masáži dochází k uzdravení vytvořením rovnováhy nejen fyzického aparátu (tělo, svaly, šlachy, orgány), ale dotýká se především hlubokých procesů v nás. Masáž nás propojuje s naším záměrem a dává do pohybu také věci kolem nás, aby nabraly směr a my měli sílu je uskutečnit.
Po masáži člověk získává pocit nadhledu a chutě do života. Masáž dobíhá ještě několik dnů.

Dávání a přijímání posvátné Dikši a Prana Dikši

Dikša je  silně léčivá energie, plná čisté lásky, moudré pomoci, požehnání, milosti, odpuštění, štěstí a té nejvyšší inteligence.
Její působení otvírá v člověku možnost dostat se do stavu, kdy je schopen uvědomit si svou skutečnou podstatu.
Proces dikši vytváří neurobiologické změny v mozku, tím, že aktivuje některá centra v mozku a deaktivuje jiná, a probouzí v těle energetická centra (čakry). Tato změna ve vědomí osvobozuje od utrpení, které vytváří mysl (smysly se osvobozují od vlivu mysli) a uvádí do rovnováhy přirozené zdraví těla.

Dávání a přijímání Dikše probíhá u nás ve studiu pravidelně každý měsíc. Vstup je bezplatný.

Společné meditace a sdílení

Pravidelně jednou měsíčně se scházíme v našem studiu při společných meditacích a při sdílení osobních prožitků na cestě probuzení, transformace a realizace k nejvyššímu světlu. 

Sdílíme vše, co k nám přichází v záblescích a náhle; vše, co je za vším chápáním a nedá se uchopit, ani zastavit...

Meditace je řízená a vždy zaměřena na určité téma.

Vstup je bezplatný.

Cvičení Čchi Kung

Cvičení Čchi kung je energetické cvičení staré cca 3000 let a doslova znamená práce s životní energií. Vedle akupunktury, fytoterapie a masáže Tuina patří k pilířům tradiční čínské medicíny.
Cvičení  v našem studiu probíhá pod vedením certifikované lektorky Radky. Pomáhá k uvolnění organizmu, což umožňuje nemocnému tělu resp. orgánu načerpat energii čchi, tolik potřebnou životní sílu a energii, která nám pomáhá být zdravější a silnější jak po stránce tělesné tak i duševní. Postupně dochází k harmonizaci energie v těle, která se projeví ve zvýšení imunity, hormonální stability, odstranění neplodnosti, stabilitě lymfatického systému. Pravidelným cvičením dochází k odstranění bolestí páteře, únavy, stresu, zlepšuje se soustředění a spánek, rozvíjí duševní pohodu, emocionální stabilita a klid. 
Cvičení může praktikovat každý, bez omezení věku, je fyzicky nenáročné a dá se přizpůsobit pohybovým omezením. Čchi kung je sestava různých jednoduchých fyzických a mentálních cviků. Vlastní pohyby jsou jednoduché a sestava lehce zapamatovatelná.

Léčba tibetskými mísami

Tibetské mísy se používají k léčení, meditaci a k očistě prostor. V energeticky narušeném místě na těle je tok životní energie oslaben nebo naopak nakumulován, a energie nemůže plynule proudit. Vzniká blok, který může způsobit zdravotní problém.
Při práci s tibetskými mísami jsou mísy rozeznívány přímo na těle. Frekvence tibetských mís odpovídá vlnám alfa v našem mozku, proto navozují pocit hlubokého uvolnění a otevření se. Využívá se harmonických zvuků a léčivých vibračních účinků mís k pročištění a obnově energetické rovnováhy těla.  Jejich vibrace pomáhají energii navrátit do původních zdravých frekvencí a umožní jí opět plynule téct. Tyto vibrace jsou velmi účinné při zklidnění nervového systému, pronikají hluboko do těla a prostupují až do kostí.
Léčení a uvolnění funguje jak na fyzické, tak energetické a psychické úrovni těla. Celá terapie je velice příjemná a opravdu silně relaxační.

Pokud máte zájem objednat se na masáž či terapii, vyplňte a odešlete formulář:

Pro možnost kontaktovat vás rychleji s nabídkou volného termínu, zadejte také vaše telefonní číslo. Děkujeme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.